14 Eylül 2009 Pazartesi

Adtech rezilliği!

Bugünkü kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yazımda adtech'ten birazcık bahsetmek istiyorum..

Adtech'i birçok webmaster kullanıyor.Kullanıyor kullanmasınada pek birşey kazanamıyorlar bu bir gerçek! .Türk reklamcılığında lider olan bir firmanın neden bu kadar sorunlu olduğunu biraz sorgulamak bizim hakkımız değil mi?

Adtech'e üye oolursunuz ilk başlarda tık başına 0.04 verir sonra 0.03 bu rakam giderek düşer ve sonunda 0.01 almaya başlarsınız.Bu nedir biri açıklayabilir mi? Tık fiyatlarını düşürmesi bir yana en büyük sorun tıkları saymamasıdır! Resmen bedavadan reklam yapıyoruz oh ne ala adtech bulmuşsun böyle yayıncıları sen tıkları sayma onu sayma bunu sayma tık fiyatlarını berbat rakamlarda ver sonrada türk reklamcılığında lideriz de.

Adtech'in tek iyi yönü ödemeleri zamanında yapması.Birkaç kere sorun yaşandı ama adamların ödeme zamanı konusunda hakkını yemeyelim.1-15 tarihleri arasında ödemeleri yapıyorlar.

Neyse birde reklamlar bir cins.İlişki rehberi - kontor reklamları falan çıkıyor.Ben bir dini siteye adtech koyacam diyelim o sitede ilişki rehberi reklamları çıkması ne kadar etik?

Bu durumdan lidafx15pohudeyzayiflama'da rahatsız.Aslında biz ne dersek diyelim adtech böyle devam edecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder