13 Eylül 2009 Pazar

Cem Garipoğlu Yakalandı mı?

2 gündür r10'da bu konu tartışılıyor.Yakalandı mı yoksa yakalanmadı mı? kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması'ndan kafamızı kaldıramadık birde cem garipoğlu haberi çıktı.Neyse internethaber.com'da haber yayınlanmış.Yayınlanmış ama doğruluğu henüz kesinlenmemişti.Haberde cem'in ermenistan'da yakalandığı söyleniliyordu sonradan öğreniyoruz ki haber yalanmış.

Haber yalan ise neden koskoca internethaber.com'da yayınlanıyor bunu hiç anlayamıyoruz.Bu cem garipoğlu mevsuzu gerçekten çok canımı sıkmaya başladı.Artık yakalansada bitse bu eziyet.Hergün haberlerde bunu görüyoruz.Süreyya karabulut'un her televizyona yaptığı farklı açıklamaları,eylemleri,vs.. şeyler başta lida , fx15 , pohudey zayıflama ve beni çok sıktı artık..

Peki bu adamı yakalamak çok mu zor? İnterpol arıyormuş fbı arıyormuş koskoca birimler bir adamı bulamadı.Gerçekten bunu anlayamıyoruz.Artık yakalansada cezasını çekse bu münevver karabulut olayıda kapansa artık.

Onlarca şehit veriyoruz ciğerlerimiz yanıyor.Şehit haberleri bile bu kadar gündemde kalmazken bu cinayet haberi artık gına getirdi.Bu olayın bu kadar büyümesinin tek nedeni medyadır.Medya bu kadar büyütüp gündem yaratmaya çalışıyor.

Lida fx15 zayıflama'da bu durumdan şikayetçi.Geçenlerde zayıflama aşkıyla yanan r10 yanıma geldi biraz dertleştik.Bu cinayetle ilgili biraz konuştuk.Sonradan aramıza fx15 pohudey zayıflama'da katıldı.Her neyse bugünkü yazımız bu kadar yeter..

Esen kalın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder