19 Eylül 2009 Cumartesi

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama sunar.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama'nın katkılarıyla.

Tekrardan birlikteyiz.Artık yazacak birşey bulamıyorum.Neyse kurumsalseo.com'un düzenlediği yarışmada sitemiz şu anda 2. sırada görünüyor.İleride kim 1. olur kim sandboxa girer kim ilk 10'a giremez herşey belli olacak.Şu anda baktımda binlerce dofollow kasan arkadaşlar bile var.Bu zamanda backlinki çok kasmak onların hiç faydasına olmayacağı kesin.

Ayrıca r10'da şöyle birşey gözüme çarptı.Millet seo yarışmalarında sanki bilinen zayıflama lida vs. konularından artık kaçıyor :D. R10'da arkadaşın biri konuya 'zayıflama varsa ben yokum' yazmış.İlginç şeyler bunlar gözüme takıldı.Neyse nerde kalmıştık backlinkte.O kadar backlinki bu zamanda kasıyor adam.Kassın bakalım sitesi max 1 ay daha dayanır ondan sonra güme gider.

Pohudey'de bu duruma çok üzülüyor ama elinden gelen birşey yok.Pohudey zayıflama'nın gözleri yaşlı :D . Bu arada furkan arkadaşımızın katıldığı seo yarışması vardı.Caddeciyiz adlı arkadaş düzenliyordu.Sanırsam ödüllerin bir kısmını almışlar bayramdan önce.Yine de tebrşk etmek lazım.Furkan elinden geleni yaptı 2. de olsa güzel bir sıralama ile yarışmayı bitirdi.750 lira kazandı sanırsam evet.

Bir sonraki yazılarımızda buluşmak üzere kendinize iyi bakın.Ha bu arada sitemizi takip etmekten asla vazgeçmeyin.:D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder