28 Eylül 2009 Pazartesi

Saçmalama Televizyonu

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasında saçmalama mekanizmasını saat 19.23 itibariyle başlatıyorum :D

R10 ve kurumsalseo.com'dan bütün saçmalıklar ile karşınızdayız.R10 kapalı.Dikkat bu sefer saçmalamıyorum çünkü r10 gerçekten kapalı :D.Botnet mi alıyor anlamıyorum bir türlü.Site 1 gündür kapalı bakalım ne zaman açılacak.İnş yarın açılır valla r10 olmadan zaman geçmiyor.Hatta şu anda r10'un kapalı kalmasına lida çok üzülüyor.

Dünya'dan en çarpıcı başlıklar saçmalama televizyonunda.Sitemizi sürekli takip edenler sürekli saçmalamadığımız sadece fx15 ile pohudey'i görünce saçmaladığımızı bilirler :D

Kurumsalseo ile askere gittiğimizde komutanlarımızdan biride pohudey zayıflama idi.Onun bir üst rütbesinde ise lida zayıflama vardı.

Bu arada karlar yağmaya başlamış.Doğu bölgelerimizde karlar düşmeye başlamış.Karlar karlar lidalar lidalar çaylarrrrrrr :D.Hazı lida fx15 olmuşken söylemeden geçemiyeceğim yarışmada hala 2. sıradayız.İnş 1. sıaya çıkarız valla ne diyim bu google'ın işlerine akıl sır erdirilmiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder