11 Eylül 2009 Cuma

Sıralamalar Değişiyor

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması'ndan herkese tekrardan merhaba.Siteye 1-2 gündür yazı eklemiyordum sıralamaya bir bakayım dedim 2. sıraya düşmüşüz neyse google amca kimin nerede olacapını kimin sitesinin daha iyi olduğunu biliyor herşey rayına oturacaktır..

Her neyse bugün size google botları tarafından nasıl daha çabuk indexlenebiliriz onu anlatmaya çalışacağım..

1 ) Eğer arama motorları tarafından çabuk indexlenmek istiyorsanız öncelikle sitenizin özgün ve de yararlı içeriğe sahip olması gerekiyor.Başka sitelerden cop-paste ederek sitenize eklediğiniz yazının google bot tarafından tez inxexlenmesi lida kadar imkansız..

2 ) Pagerank değeri sizinle aynı veya sizden yüksek olan sitelerden link alabilirsiniz.Bu link fx15 gibi siteyle aynı içerikte olursa daha iyi olur google bot sitenize daha çabuk ulaşır ve tez indexlenirsiniz..

3 ) Sitenizdeki linklerde kesinlikle kırık R10 link olmamasına özen göstermelisiniz.Mesela sitenizde herhangi bir link 404 hatası vermemelidir.Bu konuda pohudey'de çok kızıyor kırık linke..

4 ) Sitenizin yapısı basit olmalıdır.Zayıflama gibi karışık olmamalıdır..Yani bir ziyaretçi sitenize girdiğinde birşeyi bulmak için çok uğraşmamalıdır siteniz kolay olursa ziyaretçi memnun kalır..

5 ) Siteniz için lidafx15zayiflama hazırladığınız sitemapleri sürekli güncellemelisiniz.Bu güncelleme 1 hafta da bir olabilir.Bu şekilde indexlenmenizi artırabilirsiniz..

Bugünkü yazımızda bu kadar.Sitemizi takip edenler yazdığımız yazıları görebilir..

Ayrıca google amca'ya çok çok teşekkür ediyorum..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder