6 Ekim 2009 Salı

Diet But Know Your Fats

Margarin, tereyağı, diğer yayılan yağ ve az yağlı yayılır, yağlar pişirme, yağ tabanlı salata sosları, mayonez, krema, kızarmış cips, çikolata, cips, bisküvi, pasta, kek, pudingler, dondurma, zengin soslar dahil kızartılmış gıdalar gravies çünkü yağ içeren tüm bu gıda grubu bulunmaktadır.

R10 gibi karbonhidratlar,karbon yağlar, hidrojen ve oksijen unsurları içerir. Yağların enerji kaynağı olarak kullanılır: aynı zamanda cildi soğuğa karşı izole bize yardımcı altında saklanır. Düşünmeyin bu yağ diyetinizde size ince kalır ve zarif kaçınarak! Eğer çok fazla karbonhidrat ve protein yerseniz, yağ, böylece kilo koyacağız içine bir kısmı çevirecektir. Size enerji enerji miktarı ile ne zaman egzersiz almak kullanabileceği gıdalar içeren miktarı denge olmalıdır


Kurumsalseo.com diyette, yağ küçük bir miktar var ama yağlı gıdalar idareli gibi yüksek enerji içeren yemek önemlidir. Yağı azaltılmış veya az yağlı alternatifleri hukuku (herhangi bir gıda düşük yağ fazla 3g 100g başına yağ içermelidir olarak etiketlenmiş için) dikkat edin. Doymuş yağlar, monounsaturates ve polyunsaturates ayrılabilir.

Lida
Ve pohudey sayısını sınırlayın tüketimi, hayvansal ürünler, kek, bisküvi ve pasta ile kalp hastalığı riskini azaltmak için ilişkili. Doldurur tarihinde, et ve kümes hayvanları görünür yağ kesilmiş gıda ürünleri beslenme panellerinde bilgi kullanan, düşük yağlı et ve süt ürünleri seçin ve aşağı kesmek için nereye yağlı yemeklere idareli kullanmak gerekir.

Katı ve sıvı yağlar zayıflama içeren seçin (ve kolza yağı zeytin) ve polyunsaturates () doldurur yerine ayçiçeği, mısır ve kolza yağı gibi örneğin. Bu kalp hastalığı riski ile ilişkili değildir Moderation - ama yine de bunları idareli kullanın. Var ki, küçük miktarda diyet: Omega-3 yağ asitleri (yağlı balık, ceviz, omega-3 zenginleştirilmiş yumurta bulunan örneğin tarafından sağlanmalıdır temel yağlar, iki tür ve kolza tohumu ve soya yağı) ve omega-6 yağ asitleri (bitkisel yağlar da ayçiçeği, mısır ve soya yağı gibi bulundu ve örneğin yapılan yayılır bu).

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder