20 Kasım 2009 Cuma

20 Kasım Cuma -

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması devam ediyor.Lida fx15 yarışma bitimine tam 1 ay 10 gün kaldı ve biz faaliyetlerimizi artırmaya karar verdik.Bu saatten sonra çalışmalarımızı hızlandırmamız lazım.

Sıralamalar sürekli değişiyor hangi sitenin hangi sırada olduğu belli olmuyor bu yüzden herşeye hazırlıklı olalım.Blogcu'da 2. sıraya çıktım diye sevinmesin yakında düşebilir.Çünkü ani ataklarla çıkıyorlar ve normal olarak bir süre sonra eski yerlerine dönüyorlar.

O kadar dedim R10 pohudey'e şu yarışmaya blogcu'ları sokmayalım diye ama fx15 abisi buna izin vermedi herkes girsin dedi.

Ileri çalışmalara dokunma ve duygusal gelişimi arasında güçlü bir bağlantı gösterir. Çalışma Kanada Arctic ve Netsilik İnuit kabilesinin bebekler çok sakin ve çok az ağlamaya gösterdi. Çünkü sürekli annelerinin sırtında taşınır ve onlarla temas yoluyla iletişim kurabilir Bu olduğu düşünülmektedir. Bir çalışmada Çocuk Gelişimi Programı, Montreal Çocuk Hastanesi'nde yapılan, araştırmacılar en az üç saat karşılığında bebeklerini taşımak için gönüllü anneler istedi. Daha sonra olanlar taşınan olmayan bir grup ile bebeklerin ağlama desenleri karşılaştırıldı. Kimin daha yapıldı bebekler daha az ağladı. Araştırma Filipinler masaj Ayrıca bebek ve çocuklarda birçok işlev üzerindeki olumlu etkileri ortaya koymuştur. Bu bulgular, yerel çocuk toplum içinde masaj tedavisinin yaygın desteği neden olmuştur.

Zayıflama çalışmalarımız hızla devam ederken alexa'mız 647k olmuş ve gİderek artmaktadır.

Sadece bir dokunuş veya masaj terapisi bir bebek iyi, fakat daha önemlisi, bebekler, erken çocukluk döneminde masaj yaptığınız bir çocuk olarak devam eden bir sıcak, pozitif ilişki kurmak için yararlıdır yetişir.

Kurumsalseo.com tarzında lida kurumsal pohudey yarışmaları çalışmalarımız R10'da sürmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder