8 Kasım 2009 Pazar

8 Kasım Pazar

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasında günler az kaldı diyebiliriz çoğu gitti azı kaldı hesabı :) Diğer blogcu sitem ikide bir sıra değiştiriyor anlamadım gitti bende hemen burdan bir link verdim inş 4. sırada falan kalacak yarışma bitimine kadar.

Yarışma az kaldı 1 ay 22 gün falan var da önemli değil hemen geçiyor bundan sonra çok dikkatli olmamız lazım.Çünkü pohudey zayıflama yarışmasının bitmesine az kala site sahipleri çalışmaya başlayacaktır.Tabi illegalite işler yapanda çalışmaya başlayacak ama göz açtırmayacaz.Gördüğümüz yerde gerek şikayet yöntemi gerekse başka yöntemlerle oyunbozanlık yapılmasını önleyeceğiz adam gibi yarışıyorsanız yarışın yarışmıyorsanız silin blogları bırakın bu yarışmayı.

Bu arada sitemiz gün geçtikçe kalitesini ortaya koyuyor.Full özgün + Pr2 + Alexa 794k ( Gittikçe alexada yükseliyoruz yarışma bitimine kadar 400k olur belki daha da çok ) + Google sitemizi seviyor botlar 1 sn siteden çıkmıyor.Neyse seo zayıflama lida yarışması için çalışmalarımız her 2 site içinde devam etmektedir.

Diğer legal çalışan arkadaşlara kolay gelsin diyorum illegal kişileride Allah ıslah etsin diyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder