11 Kasım 2009 Çarşamba

Artık Diyecek Laf Kalmadı

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması devam ediyor ama hacklinkçi adiler,Allah'tan korkmayan,kuldan utanmayan şereften yoksun insanlar hacklink çalışmalarını daha da artırarak bu seferde diğer blog sitelerini çok kötü bir kelimede link vererek saf dışı bırakmaya çalışıyorlar.O kişiyi eğer bulursam yapacaklarımı bir Allah biliyor.Oldukça doluyum bazı şeyleri söylemek istiyorum ama terbiyemiz el vermiyor yoksa çok daha iyi küfürler edeceğim o hacklinki şeref yoksunlarına!

Eğer bu hacklinkle saf dışı bırakma çalışmalarını bymadak yürütüyorsa inş yürütmüyordur o hacklink sitelerini-kendi sitelerini-tanıdıklarının veya akrabalarının sitelerini-arkadaşlarının sitelerini eğer ben google'dan sildirmezsem benden şerefsizi yok bu dünya'da.

Şimdi hacklinkle çıktınız ne oldu? Başınız göğe mi erdi? Bu kadar insanın ahını aldınız Allah yardımcı olsun.Şu anda size göre hava hoş bu yazdıklarımızı takmıyorsunuz ama yeri gelecek bu sözlerimi aklınızdan çıkaramayacaksınız.Bende mi hacklinke başlayım? Hacklinke başlarsam diğer hacklinkçi adi insanlardan ne farkım kalır? Düzenbazlık'la çıkanlar kendine güveni olmayan,gözlerini para bürümüş,şeytan'ın izinden giden zavallılar!

Eğer bu işleri yani bizim siteleri çok kötü bir kelimede link vererek saf dışı etmeye çalışan bymadak değil ise bu sözlerimi takmasın onun hacklinkle eklediği siteleri sanal alemden silecem ben.O ayrı bir mevcu şu anda bahsettiğim adult kelimede sitelere link veren adiden bahsediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder