30 Kasım 2009 Pazartesi

Kurumsalseo tarzında mükemmel lida fx15 zayıflama diyeti ve ardından gelen R10 başarısı

30 kasım pazartesi sabahında kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama blogumuz için yazacağımız bir başka yazımızda birlikteyiz.

Yarışmanın bitmesine bugünüde sayarsak 31 gün var bugün biterse tam bir ay kalacak ve işlerimiz yoğunlaşacak.Dikkat etmemiz gereken 2-3 tane madde var:

* Asla R10'da yarışma konusunda tartışma çıkarılmayacak!
* Sık sık lida fx15 zayıflama atakları ile sabit kalmaya çalışacağız.
* Zayıflama makaleleri ile son 1 ayda sitemizi zayıflatacağız.
* kurumsalseo.com tarzında bir pohudey listesi oluşturacağız.

Evet yarışma sıralamasına baktım oldukça çok değişiklikler olmuş.Kemal gürler 2. sıraya geçmiş blogcu 3. sıraya düşmüş ilk 10'a yeni siteler girmiş vs..Anlayacağınız yarışma bitimine kadarki son sıralamalar netleşiyor.Diğer biber hapı seo yarışmasında da bakarsanız sıralamalar öyle netleşmiş bir şekilde kaldı.Bu zayıflama yarışması başlayalı 4 ay oldu ve son aya giriyoruz google nerdeyse kelimeye ısındı google'da sonuçları çoğaldı.Özellikle kurumsalseo.com R10 zayıflama yarışmasının bitimine son 10-15 gün kala falan sıralamalar oldukça netleşecek.İlk 3-4 sırada değişim olacağını sanmıyorum.Neyse bekleyip göreceğiz.Belli olmaz bakarsınız bütün sıralama değişir google amca'nın ne yaptığını kimse bilmez daha kimse algoritmasını çözemedi.

Ha bu arada başka bloglarda yazılar falan yazıyorlar.Bu adam nerden biliyor öyle olacağını nerden biliyor böyle olacağını.Şimdiye kadar bu blogda yazdığım google ile alakalı herşey çıktı.O kişiler bloguna r10 nickinide yazarlarsa öğrenelim kim olduklarını.

Tatlı lida pohudey R10 zayıflama kurumsalseo.com'lar :D

Alexa değerimizde 561k olmuş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder