11 Kasım 2009 Çarşamba

Kurumsalseo.com Nedir Necidir?

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması

Evet bugün bu yarışmayı düzenlene kurumsalseo.com hakkında biraz bilgi vereyim dedim ama elime fazla bilgi geçmedi :D

Tek bildiğimiz kurumsalseo.com'un Özcan Sarıca'nın olduğudur.Siteye baktığımızda sadelik ön plana çıkıyor en iyisinide yapıyor.O kadar dillere destan bir tasarım olacağına işini iyi yap sade tasarım olsun daha iyi olur.Özcan bey siteden gördüğümüze göre boş durmuyor seo konusunda yeni işler alıyor kendini geliştiriyor.Anasayfa'da kimlerin seo işini aldığını zaten yazmışlar inş herşey istediği gibi olur.

Seo kavramı Türkiye'de pek yaygın değildi.Türkiye'de de bu sektörün önemini artırmasıyla birlikte seo danışmanlarıda çıktı işini yerine getiren var başka seyyocular gibi 100 liraya 1. sıraya getiren seocu bilmiş arkadaşlar da var :D Ama Özcan Sarıca'nın işini layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum.

Özcan Sarıca'nın bu yarışmadan önce 1 seo yarışması daha düzenlediğini duydum daha doğrusu kendisi söylemişti demekki ilk yarışması değil herhangi bir sorun çıkmaz düşüncesindeyim.

Evet tarihler 11 kasım'ı gösteriyor.Alexa'mız 713k olmuş gerçekten çok sevindim günden günde alexa'da yükseliyoruz bakalım yarışma sonuna kadar alexa değerimiz kaç olacak?

Pohudey zayıflama yarışmasında ileriki günlerde neler olacak? Hacklinkçi bymadak'ın sitesi hala google'da yer alacak mı yoksa google amca onu karanlıkların dibine mi yollayacak? Bu ve diğer blogumun akibeti nasıl olacak? Hangi yeni siteler yarışmaya katılacak? Kim ileriki günlerde hile yapmaya başlayacak ? Hepsi ve daha fazlası ilerleyen günlerde sitemizde.Bizden ayrılmayın üzülürsünüz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder