30 Kasım 2009 Pazartesi

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasııı

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması oldukça rekabetli bir ortamda geçiyor.2. ve 3. sıradaki bloglar sürekli olarak birbirleriyle kapışıyor.Sıralama daha netleşmediğinden dolayı bu tür pohudey zayıflama atakları gayet normaldir diye düşünüyorum.Gerçi belli olmaz bir kimseye aldırış etmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.

R10'da emrah1302 adlı üyenin başlattığı yeni bir seo yarışması var.Burda o yarışma ile alakalı pek bilgi vermek istemiyorum reklama gerek yok.Anahtar kelimeler yine iyi bildiğimiz zayıflama lida pohudey kelimeleri değil.

Bu yarışmada önemli olan sıralamaya çıkmak değil önemli olan orada kalabilmektir.Biz toplasanız 2 ayı geçkindir ilk sırada seyrediyoruz.Peki neden? Bu kurumsalseo.com r10 sitemizin kalitesini gösteriyor.Şu yarışmayı ilk 3'te bitirirsem benim için kafi ehliyet kursu için paramı çıkarayım yeter :) Biz lida fx15 gibi sürekli çalıştıktan sonra Allah emeğimizin karşılığını verir.Ne hacklink kullandık ne diğer rakip sitelere olumsuz birşey yaptık.Hacklinkçi düzenbaz madak gibi heykçilik oynamadık.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması

Bugün 30 kasım.Şu anda saat 22.30.Bugünüde bitirdik kasım ayı bitti.Yarın 1 aralık ve tam 30 günümüz kaldı.Bu 30 günde sistematik bir şekilde çalışmamız ve rakiplerimize göz açtırmamamız lazım.Allah yardımcımız olsun.Sitemizi her türlü kötülüklerden korusun.

Yarın ki kurumsalseo.com | R10 | Lida | Fx15 | Pohudey | Zayıflama yazımızda görüşmek üzere.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder