3 Kasım 2009 Salı

Zinde Kalmanın Yolları ( Önemli )

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasındaki bu makalemde bireyler için önemli bir konudan bahsedeceğim.Konumuz zinde kalmak! Açıklamalar altta:

Kendinizi bitkin yorgun hissedebilirsiniz.Yaşınız 20 veya 30 olabilir hafif kilolu olabilirsiniz göbeğiniz çıkmış olabilir.Zinde kalmanın en önemli yöntemlerinden birisi spor yapmaktır.Herhangi bir spor dalında kendinizi geliştirmeniz kısacası sporla uğraşmanız zinde kalmanız için yeterli olacaktır :)

Önemli olan kendinizi zinde hissetmeniz hareketli olmanız dinamik olmanız.Zinde kalmak için neler yemeli neler yememeliyiz?=

1 ) Eğer cildiniz ile ilgili sorunlarınız varsa hem yağlı yemeklerden hem de acılı yemeklerden kesinlikle uzak durmanız gerekecek.Çünkü her iki üründe cildin yağ bezlerini harekete geçiriyor ve cildiniz bu şekilde aşırı yağlanmaya sebebiyet veriyor.Tabi cildinde aşırı yağlanma olan bir insanın zinde kalmasından asla söz edilemez.

2) Uzmanlar balık yenmesini öneriyor.Balık'ın içineki maddeler cildin beslenmesini sağlıyor insanın zinde kalmasını tetikliyor.

3 ) Vücunuzda demir eksikliği mi var? Bu eskiklikten kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman yapmanız gerekenler maydanoz patates gibi ürünlere yönelmek olacak.Çünkü bu ürünler demir eksikliğini giderici ürünler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder