29 Aralık 2009 Salı

3 Çekirdek Kas Bina Alıştırmalar lida fx15 ile zayıflamak

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama Bench press en üst gövde üreticisi Çünkü ağırlık mümkün olan en miktar hareket sağlanmıştır. Bu onun avantajı dumbbell basın bitti. Ayrıca kendinizi daha ağır ağırlık kaldırma bas bir gözcü yardımıyla. Ayrıca yönetim kurulu presler gibi diğer gelişmiş sıra sıkıştırma teknikleri vardır, tezgah basın negatifleri ve zincir presle r. kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama Daha fazla bilgi için alt adresindeki linki bakın.

Eğer sen were sadece bu olurdu arka işe bir egzersiz yapacağım.
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama Geniş tutuş çene kadar ağırlık kurumsalseo.com R10 lida oranı bir lifters güç nihai testidir. Bu fx15 pohudey zayıflama kas geliştirme egzersiz çok vücuda talep ediyor.

Geniş tutuş çene kadar öncelikle, ama lats şarkıları da tüm üst sirt, pazı ve ön kol hedefler. Sen bar
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama kadar bir çene ya da makine kadar destekli çene gerek bu antreman çalıştırmak için. Geniş hakim çubuğu tutun (omuz genişliğinden daha) senin palmiye uzaklıkta vücudunuzdan bakacak şekilde daha büyük. Bir, senin silah ile, kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama AU pozisyon Äúhanging tamamen genişletilmiş başlatın. Kadar çubuğun üzerinde çenenizin olsun ve geri kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama Başlangıç pozisyonu daha düşük kendinizi yukarı çekin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder