24 Aralık 2009 Perşembe

Aids Ve Tedavisi

Anabolik steroidler yaygın kurumsalseo.com R10 etkisi AIDS ve kanser gibi kronik israf koşulları için kullanılır. Bu protein sentezinde artış dahil bazı fizyolojik etkiler oluşturabilir, kas kütlesi, iştah, gücü ve kemik büyüme. Olumlu yan rağmen, ne zaman bu aşırı miktarda alındığında, yüksek kolesterol düzeyi gibi birçok yan etkiler, bu sonucu - LDL, HDL düzeylerinde sonbaharda artış, sol ventrikül morfolojisi kan basıncı, hepatotoksisite ve değişiklikler arttı.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Testosteron ve di-hydrotestosterone anabolik steroidlerin fizyolojik etkileri vardır. Eğer gebelik süresince alınır, sonra fetusun gelişimini etkileyebilir. Saç büyüme de dahil olmak üzere ergenlik büyüme Spurts ve stimülasyon, yağ bezi petrol üretimi de dahil olmak üzere erişkin dönemde kas ve kemik kütlesinin bakım ve cinsellik, aynı zamanda aşırı miktarda alımı etkilenir.

Anabolik steroidler androjenik ve insan vücudunda androjenik etkileri oluşturmak. Androjenler bu kas doku's oluşumudur myogenesis uyarır. Ayrıca kas liflerinin her iki türde hipertrofisi neden androjenlerin. Kimyasal yapısına bağlı olarak derece değişen androjen reseptörüne anabolik steroidler bağlamak Çeşitli türleri.
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder