25 Aralık 2009 Cuma

Kurumsalseo.com R10 lida diyabet üçgeni

Veya size yakın biri Eğer diyabet dan, bunu ne bir yaşam-değiştiren koşulu biliyorum uğrar. Diabetes-metabolizmasının yetersizliği insülin düzgün kan şekeri süreci için gerekli oluşturmak için-Amerika Birleşik Devletleri tek başına milyonlarca insan etkiler. Eğer doğru ve diyabet tanısı tek başına ölümcül bir durum değildir. Ancak, kontrol altında tutulması önemlidir ve uygun tedavi ve sürekli izlenmesi gerekir. Ve sen hastalığı hakkında bilmek iyi şansınızı daha fazla şeker hastalığı ile normal bir hayat yaşamak için güçlü olmak.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Orada diyabet üç formları, ikisi ve bir geçici kronik vardır.
Kronik olanlar Tip 1 diyabet nerede vücut sadece hücrelerin glikoz deposu neden olur) (bir hormon insülin üretmez, ve Tip 2 nerede doku ve hücrelerin insülin yanıt vermeyen vardır. Hamile kadınlar bu nedenle gestasyonel diyabet, bazı hormonlar insülin direncine neden olarak gelişebilir. Gestasyonel diyabet genellikle bir kez bir bebek doğar kaybolur. Tip 1 ve Tip 2 diyabet tedavi gerektirir.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Tüm oldukça kolay görünüyor, ama değil.
Doğru teşhis, şeker hastalığı belirtileri ve şeker hastalığı tedavisi sonra bile büyük oranda kişiden kişiye değişir. Tip 1, insülin iğnesi neredeyse her zaman gereklidir, ama dozaj değişir ve diyet ve yaşam tarzı büyük bir fark yaratabilir. Tip 2 genellikle diyet değişiklikleri, egzersiz ve takviyeleri ama yine ile idare edilebilir, bu kişiden kişiye değişir. Düzgün diyabet kontrol ve denetlenmeyen Letting Go normal, sağlık ve yaşam koşullarını tehdit kötüleşen sağlıklı yaşam ve bir ciddi komplikasyonlar ile sonuçlanabilir arasında fark olabilir arasındaki fark.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder