3 Aralık 2009 Perşembe

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması 3 aralık perşembe

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasında geldik 3 aralık perşembe'ye.Bugün kurtlar vadisi günü.Özetsiz yeni bölümü yayınlayacaklar geçen hafta yeni bölüm yoktu.Yarışmamızda iyi gidiyor Allah'a şükür.Bazı sinir bozucu olaylar yaşansada yine de güzel.Bu arada daha yeni engintopcuoglu'nun bloga bir baktım bugün doğum günüm diyordu eğer yalan değilse burdan doğum gününü kutluyorum.Her ne kadar bu seo yarışması konusunda sataşsak atışsakta sonuçta insanız yani doğum günü kutlamayacak kadar kro değiliz.

Neyse kurumsalseo R10 yarışmasında 27 günümüz kaldı hızla geçiyor evet bir ömür bitiyor zayıflama çalışmalar konusunda deneyimli lida fx15 merkezleri var.Peki bu merkezler neler yapıyorlar :S Bu konuda pek bilgi yok maalesef tek bildiğimiz R10'da lida kurumsalseo'nun reklamının yapıldığı seo yarışması aracılığıyla :)

Şu andaki pohudey sırasına bir göz atalım.

2. sırada şu an engintopcuoglu var.
3. sırada kemal gürler var.Engin ile kemal hocam sürekli yer değiştiriyor üstünlük kurma mücadelesi gibi birşey var ama anlamadım gitti.
4. sırada manyaklari(nokta).com uzantılı site var.
5.sırada kuaza'nın subdomain'i var.Kemal gürler idare ediyor.
6. sırada başka bir sitem var.
7. sırada guncelhaberim(nokta) subdomaini ile katılan site var.O site nerdeyse 1 hafta-10 gündür kapalı Özcan sarıca'nın son eleme listesine onu eleyeceğini düşünüyorum.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder