9 Aralık 2009 Çarşamba

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamaaa

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Kişisel epidural olan omurilik ve sinirler bu çıkan çevreleyen alandır.
Bu alan şiddetli sırt ağrıları ve enflamasyon ile ilişkili. Kişisel epidural steroid enjeksiyonları uzun steroid sizin Epidural alanı için size ve şiddetli sırt ağrıları, iltihap ve / veya sinirlerin epidural alanda, şişme rahatlatmak azaltmak için ağrı, karıncalanma ve hissizlik ve diğer belirtiler nedeniyle yardım etmek için (kortizon) enjeksiyonu kalıcı vardır sinir iltihabı / tahriş veya şişme.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama
Ancak, riskler, yan etkiler, komplikasyonlar ve epidural steroid enjeksiyonu olumsuz tepki vardır. 1% tüm enjeksiyon% 2 olduğu, ancak küçük enfeksiyonlar içerebilir% 0.1 iğne 0.01% için olumsuz tepki olabilir önemsiz yan etkileri olabilir.

Bazı epidural steroid enjeksiyonları yan etkileri bağışıklık, katarakt, geçici kızarma geçici bir azalma, kilo, yüksek kan şekeri diyabetik (başta), su tutma, kortizon, vs vücudun kendi doğal üretim bastırma iştah artışı içerebilir .

Kurumsalseo.com R10 lida yarışması

Epidural steroid enjeksiyonu ile olumsuz reaksiyon şiddetli enfeksiyonlar olabilir.
Epidural steroid enjeksiyonu bir olumsuz reaksiyon sinir hasarı ile Epidural boşluk içinde kanama olabilir. Epidural steroid enjeksiyonu Bu yan etki nadirdir, ama daha altta yatan kanama bozukluğu olan hastalar için yaygın olarak kullanılır.

Lida fx15 pohudey zayıflama

Dural ponksiyon iğne% 0,5 tepki olumsuz olabilir.
Epidural steroid enjeksiyonu Bu yan etki (aynı zamanda spinal baş ağrısı) genellikle gets birkaç gün içinde daha iyi adında bir post-dural ponksiyon baş ağrısı neden olabilir. Rağmen, bir kan yama gerekebilir nadir başağrısı hafifletmek için.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Mide ülseri de epidural steroid enjeksiyonu olumsuz tepki ve kalça epidural steroid iğne olabilir de olumsuz reaksiyon (avasküler nekroz) ağır artrit olabilir.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder