10 Aralık 2009 Perşembe

Kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama analiz

kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama

Öncelikle herkese merhaba diyoruz ve bugün ki analizime başlıyoruz.

Siteme eklediğim yazılardan özellikle yaptığım analiz yorumları vs. R10 üyeleri tarafından oldukça çok rağbet görmeye başlamış.Birçok kişide yav nerden biliyorsun bunları diyor ama biliyoruz işte buraya bilmediğimiz birşey hakkında yazılar eklemiyoruz.

Neyse bildiğiniz gibi kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması gayet güzel bir şekilde devam ediyor.Yarışmada baya bir zaman geçti 4 ay 10 gün geçti ve yarışma bitimine 20 gün yani toplamda 480 saat falan kaldı.Özellikle şu anda ki sıralamaya baktığımda anahtar kelimeler olan kurumsalseo.com r10 lida fx15 pohudey zayıflama'nın google'da tam manasıyla oturduğunu google'ın artık bu kelimelere karşı bir çizgi oluşturduğunu farkettim.Eğer dikkat ettiyseniz son 10 gündür falan öyle büyük sıralama değişiklikleri olmuyor.Şu anda biz bir sıra düşerek 2. sıraya geriledik ama herşey normal.Şu anda 2. sıraya düştük diye yarışmayı 2. bitireceğimizi kimse bilemez.Neler olup neler olmayacağını bir Allah birde google biliyor.Neyse konumuza gelelim.İlk 10'daki siteler artık belli bşr kapasiteye ulaşmış gerek google'da oturmuşluk yönünden gerekse backlink vs. yönünden.Özellikle son 10 günde yani bundan 10 gün sonra ilk 10'da olan sitelerde pek değişiklik yaşanacağını sanmıyorum.Yarışma başlayalı 4 ay 10 gün oldu.

Lida fx15 zayiflama çalışmaları kurumsalseo.com R10 tarafından yapılmaktadır.

Ha bu arada tavsiyem ilk sıradaki siteye fazla spam yapmasın aniden google'dan düşebilir :D Bir yazıya 50-60 kere aynı anahtar kelimeleri yazarsan google bot siteye girip yazıyı okuduğunda her 2 saniyede bir aynı kelimeleri görünce belli olmaz bakarsın atar spam diye aşağıya.Neyse diğer siteler hakkında pek yorum yapmayacağım.Zaten yorum yapsamda birşey değişmeyecek son kararı google amca verecek.

Kurumsalseo.com sayesinde hem lida hem pohudey hemde R10'da bilgi sahibi olduk ve koskoca bir 4 ay 10 gün geçirdik :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder