9 Aralık 2009 Çarşamba

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasında 2. sıraya düştük

Evet bu aralar böyle bir gelişmeyi kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışmasından bekliyordum.Hatta nerdeyse beklediğim zamanda 2. sıraya düştüm diyebilirim.Diyeceksiniz nerden biliyorsun hepsini anlatırız ama şimdi değil.Bu aralar google yeni sistemin dalgalanmaları ile siteleri inip çıkaratacak ve özellikle yarışmanın son 15 günü sıralamalarda belli bir düzen kazanmış olacak.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması blogumuz bildiğiniz gibi birçok günler geçirdi.Yarışma başınca 2. sırada iken birden 7. sayfaya düştü ama o 7. sayfadan zamanla azimle tekrardan 1. sıraya çıkmayı başardı.Şu anda 2. ye düşmemiz moralimi bozmadı çünkü daha 21 gün var ve neler olacağı belli olmaz.Ben 2. yim diye veya başkası 1.yim 3.yüm diye sevinmesin asıl değişiklikler son 10-15 günde meydana gelecek.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama yarışması için yazılanlara bakıyorumda adam siteye ingilizce yazı eklemiş her tarafa anahtar kelimeleri koymuş resmen spam.İşte bu yüzden google bu şekilde sınama çalışmaları yapıyor.Bu durum yakında düzelecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder