16 Aralık 2009 Çarşamba

Kurumsalseo.com R10'a yardımcı bilimler

kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama muhtemelen televizyon "siz" daha önce depresyon Bu tür reklamlarda in genellikle ilaç şirketleri bir anti-yatıştırıcı teşvik yayınlanan ayarlandığından used to be hakkında konuşmaya reklamlarda gördüm. Peki bu reklam size başarısız depresyon, kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflamakim aşağı veya mavi hissediyor herkes depresyon olduğu yaygın olmasıdır. Size ve doktorunuza önce depresyon hakkında gerçekleri bilmek gerçekten bu hastalıktan mustarip olduğunu belirlemek gerekir.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflamaThat's right. Depresyon genellikle anti-depresanlar veya tedavi belirtileri gidermek gerektiren gerçek bir ruhsal hastalıktır. Kendiniz, depresyon düzeltemez ve tedavi olmadan muhtemelen muhtemelen kazanmak için gidiş değil birkurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama savaş akıntıya karşı karşıya olacak. 18 milyondan fazla kişi bir yıl veya dokuz ve Amerika'da yetişkinlerin yüzde yarım-depresyon gibi depresif hastalık bir çeşit ile teşhis edilir.

Bilmeniz gereken ilk şey bazı depresyon ile ortak olan belirtiler vardır. Belirtileri şunlardır: ısrarla üzgün ya da endişeli, umutsuzluk ve kötümserlik, normalde zevk şeylere ilgi kaybı üstesinden olma
kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflamahissi, enerji eksikliği olan, aşırı yorgun hissediyorum, zor kararlar veya konsantrasyon, uykusuzluk yapımı olan, çok fazla, aşırı kilo uyku kazanç, aşırı kilo kaybı, sinirlilik, huzursuzluk ve intihar düşünceleri. Eğer çoğu veya her iki hafta veya daha fazla bir süre için bu belirtilerden herhangi deneyimli sonra, klinik depresyon olması olasılığı yüksektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder