21 Aralık 2009 Pazartesi

Nasıl Kilo Alabilirim?

2002 yılında,kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama 24.000 'den fazla işçi Kanadalı bir araştırma Rochester Üniversitesi Tıp Merkezi tarafından yürütülen konu edilmiş ve Lida fx15 pohudey zayıflama keşfedilen bu işçilerin depresyon nöbetleri ciddi zarar yüzde beşi. Bu erkekler iki kat daha az iş stres ile kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama erkeklerden daha fazla depresyona ölmek olasılığı yüksek iş gerilim sürmüştür belirtilmişti. Kadınlar az karar verme yetkisi vardı kadınlar için daha fazla güç ile karşılaştırıldığında iki kez depresyon riski vardı.

Iş başında araştırma stres bulguları, ancak tutarlı olduğunu Rochester bilim adamları şaşırtıcı bir eğilim algılandı
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama Çalışma edenler genellikle kendi meslektaşları tarafından desteklenen ve işbirliği zayıf olabilir-işçi kriz döneminde iş ve titreme ayrılan stres olduğunu Lida fx15 pohudey zayıflama hissettim dedi önerdi. Erkek ve kadınlar iki ila üç kat daha fazla depresyon nöbetleri büyük zarar olasılığı vardı işte biraz sosyal destek hissetti.

Veri özellikle işveren ve kim bazen verimliliği engelleyen bir oyalama olarak arkadaşları tarafından
kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama fraternizing görüntülemek yöneticileri bir öneme sahiptir. Dr Blackmore, ancak, çünkü iş dostluklar alt iş stresi ve majör depresyon için risk, kim birlikte olsun ve birbirlerine destek çalışanlarının büyük kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama olasılıkla daha verimli olması dikkat çekti. Günlük rapor, iş başında depresyon göre ve çalışanların verimliliğini arttırır, engellilik ve devamsızlık azaltır erken emeklilik neden olabilir. Lida fx15 pohudey zayıflama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder