23 Aralık 2009 Çarşamba

Sağlık için düzenli sporun önemi

Burada haber birçok Amerikalı kalp sürebilir. Diyet ve egzersize ek olarak, aspirinin kalp hastalığı risk faktörlerini azaltmak için kullanılabilir yeni bir kalp sağlık ürünüdür. kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama

Kardiyovasküler hastalık hem erkek hem de kadınlar ABD'de Amerikan Kalp Derneği, ABD'de daha 71 milyon yetişkin göre büyük bir sağlık tehdidi oluşturmadığını kardiyovasküler hastalık en az bir türüne sahip. Bu kalp, atar ve toplar damarlardaki bu oksijen hayat-beyin gibi vücudun alanlarında sürdürülmesi ve işlevsiz koşulları içerir, kalp kendisi ve diğer hayati organlar.

Bu şartlar arterlerde yağ mevduat birikimi bir neden olabilir, yüksek kolesterol, yüksek kan basıncı ve zayıf dolaşımı. Kardiyovasküler hastalığı olan hastalar kalp krizi, felç ve ölüm riski altındadır.

Sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz kardiyovasküler hastalıkların önlenmesinde önemli adımlardır. Ayrıca, yeni ve tam kalp sağlığı ürün, doktorun bilinen yararları kalp sağlığı vitaminler ve diğer ek tavsiye, düşük doz aspirin birleştirir geliştirilmiştir. Bu maddeler klinik kalp krizi ve felç olasılığını azaltmak için, ve gösterilmiştir daha düşük kan basıncı ve kolesterol düzeyleri ve diğer kardiyo risk faktörleri yönetmenize yardımcı olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder