16 Aralık 2009 Çarşamba

Sigara patent diyeti kurumsalseo.com ile beraber

kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama blogu sunar :)

"Sigara filtresi patent" için bir internet arama olarak üreticilerin her filtre malzemeleri ve Baffles icadı olan daha
kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama az toksik ama hala sigara hitap iddia bir sigara inşa etmek üzerinden geçmek için çaba 425.000 sonuçlar üretir.

Hangi tar ama nikotin değil kaldırır bir filtre yapmak ve tütün şirketleri zor artık daha yüksek nikotin
kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama içeriği ile tütün bitkileri yetiştirme konusundaki dikkatini varsa amacıyla tar için kıyasen daha az pozlama ile sigara içen 'nikotin bağımlılığı karşılamak için. Beri sigara doğal bir tarımsal ürün olarak satılmaktadır Rumors bu sigara firmaları, kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama "kamu gürültü ile bir araya geldi varsa, ekstra nikotin ile ürünleri başak.

Bilim adamları da,
kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama daha az tar duman lezzet üretecektir kağıt hamuru gibi malzemeler ile tütün türevleri ile deneyler var. Gibi artık "doğal" değil hangi sağlık iddiaları yapılıyor da yapay bir biçimde işlenmiş madde yasal engeller, bu tip projeler durduruldu. Bu ürünleri ilaç olarak, tedavi ve uzun düzenleyici kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama savaşlar tabi önce satılacak izin verilir. Tütün şirketleri için, doğal olarak-yaprak tütün yetiştirilen manipülasyonu ve daha rekabetçi bir pazarda, karlı ucuzdur.

kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama Beri sigara temelde bir bağımlılık yapan ilaç, nikotin için bir dağıtım sistemiyle, bu teorik tar'ın derivasyon olmadan sadece nikotin bir ürün üretmek mümkündür. Aslında, böyle bir ürün var: nikotin yama. En temel düzeyde, bir sigara tamamen aynı işleve sahiptir. Ancak, ambalaj, ritüeller ve kurumsalseo.com r10 lida fx15 zayıflama gereçlerinin sigara ile ilişkili daha daha az sosyal kaşe var: o kendi bağımlılığı kendilerini kapalı vazgeçirmek isteyen kişiler içindir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder