23 Aralık 2009 Çarşamba

Uzun yıllar yaşamanın formülleri

Kalp sorunları iki en ölümcül katkıda bulunanlar sigara ve obezite vardır. Her ikisi de tehlikeli düzeylere, kalp ekstra yük koyarak kan basıncı artırabilirsiniz. Sigara yağ mevduat arterler içinde de dolaşım sorunlarına yol inşa neden olur. Fazla kilolu olmak, aynı zamanda sağlıklı bir diyet ve böylece vücudun iyi mineraller ve kalp sağlıklı işleyen tutmak gerekiyor nutriments kısa olabilir takip edilmekte olmadığı anlamına eğilimindedir.

kurumsalseo.com R10 lida fx15 pohudey zayıflama Aşırı içme gibi, birlikte diyet iyileştirmek ve ağırlığı azaltmak için egzersiz kadar çekici sorunlar önlenmesi yolunda uzun bir yol olabilir ile sigara ve diğer sağlıksız uygulamaları durduruluyor.

Gelişmekte olan bir kalp sorununun belirtileri olabilir hem ince ve dramatik. Dan o olabilirdi Ne yazık ki, belirtiler de diğer az tehlikeli koşullar anlamına yapabilirsiniz ve böylece kalp hastalığı tanısı çok sık sonra yapılır. Eğer birden fazla aşağıdaki belirtiler arasında, sonra doktorunuz bir gezi çok önerilir gelir.

Eğer nefes nefese daha kolay o zaman bu açık bir işareti genel uygunluk düzeyleri olabilirler değildir ve oluyor konum bulmak nefes zaman egzersiz bazı ölçüde neredeyse herkes için normal olduğunu, ancak meşgul ki kalp basınç altında mücadele olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder